Miejsce w wirtualnym świecie dla moich ulubionych ulubień.
środa, 30 marca 2011
Wyjątkowo

Dzis wyjątkowo Was o coś poproszę.....

Generalnie nie lubię żadnych plebiscytów, rywalizacji itp. Ale teraz to coś wyjątkowego. Chciałabym pomóc koleżance (wspólne dzieciństwo na podwórku pod blokiem), chciałabym żeby zobaczyło Ją jak najwięcej ludzi, bo to co robi jest niezłe ;)  Jest to również jak najbardziej promocja Talentu z mojego regionu :))

A wierzę  że wszystkim dziergająco - haftującym muzyka jest bilska, więc zapraszam do oddania głosu:

http://domykultury.newsweek.pl/artykul/stowarzyszenie-pro-deutsch,marinelka

 

W imieniu Marleny i swoim  - wszystkim Wam dziękuję za głosiki!!

środa, 16 marca 2011
Serwetka będzie (4)

Jest już gotowa jakis czas, ale ciągle nie mogę złapać dobrego swiatła, aby popełnić elegancką fotografię. Ale wiosna idzie, będzie słonko do zdjęć.

Z serwety jestem zadowolona  - podoba sie i mi, i Ulubionemu. I nawet Potworne Potwory mówią, że jest "sliczna". Na razie fotki na podłodze i na fotelu Babci ;)

poniedziałek, 07 marca 2011
Jakiś taki

Jakiś taki zastój w dłubaninie. Sama nie wiem czemu wiecznie brakuje czasu na wszystko.... dom, praca, szkoła Pinokia, treningi dzieciaków, Pinokia i moje lekcje angielskiego... i mknie tydzień ze tygodniem. Wyrwane gdzieś ukradkiem minuty z szydełkiem w ręku...

Zakupiłam w needleart kolejne niteczki Kreinik, kilka mulinek ( jest pewien plan ;) i nowy zestawik Dimensions. Będą czekały na lepsze czasy... kiedy będzie czas :)

 

free counters